Ak sa chceš naučiť spôsoby ako dosiahnuť, aby tvoj/a ex žiarlil/a, si na správnom mieste! Avšak predtým ako začneme, ťa musím najprv varovať, že schádzaš na záľudné chodníčky! Hoci ti rady z tohto článku pomôžu dosiahnuť presne to, čo chceš, musíš byť opatrná/ý, aby sa tieto triky neotočili proti tebe (ale k tomu sa dostanem o chvíľu).

A ešte predtým ako prejdeme k samotným tipom a radám, ťa musím tiež varovať, že nesmieš dať najavo, že sa snažíš, aby tvoj/a ex žiarlil/a. Celá pointa žiarlivosti je totiž v tom, že sa musíš tváriť, že sa nesnažíš u tvojho/tvojej ex žiarlivosť vyvolať. Ak tvoj/a bývalý/á bude cítiť, že nie si úprimná/ý, potom sa tieto triky stopercentne otočia proti tebe. Varovala som ťa!

1.) Nebav sa s tvojím/tvojou ex. To vyvolá žiarlivosť.

Ok, toto nemusí úplne vyvolaťžiarlivosť… zatiaľ. Ale, ak sa prestaneš s tvojím/tvojou ex baviť, prinútiš ho/ju premýšľať nad tým, čo je s tebou. A ak to budeš robiť, bude pre teba počas krokov 2, 3 a 4 oveľa jednoduchšie dosiahnuť, aby tvoj/a ex žiarlil/a.

Nekomunikovať s ex je veľmi dôležité, pretože niekedy môžeš získať svojho/svoju ex späť len vďaka tomu, že s ním/ňou prerušíš kontakt. Takže, bez ohľadu na okolnosti, nekomunikovať so svojím/svojou ex je dobrý nápad.

2.) Používaj Facebook a sociálne siete

Áno, toto je samozrejmosť avšak, mnoho ľudí dáva príliš najavo, že sa snaží, aby ich bývalížiarlili. Dôležité je v tomto prípade byť nenápadná/ý a nedať najavo, že sa snažíš prilákať niečiu pozornosť. Len tak vybehni von na party a zober si so sebou foťák. Odfoť sa so skutočne atraktívnymi ľuďmi a fotky zverejni na Facebook-u. Označ sa na fotkách a čakaj na prichádzajúce komenty.

Môžeš tiež nahovoriť tvojich kamarátov/kamarátky, aby niečo napísali na tvoju FB plochu. Čím lepšie vyzerajúci/a kamarát/kamarátka, tým lepšie! Chceš predsa, aby tvoj/a ex vedel/a, že si obklopená/ý naozaj dobre vyzerajúcimi ľuďmi.

Tu je jeden šikovný ťah: vytvor si falošný účet a publikuj z neho príspevky na svojej FB ploche. Ubezpeč sa, že máš nastavené súkromie na tvojom falošnom FB konte tak, aby si tvoj/a ex nemohla tento profil prezerať. Teraz nechcem ospravedlňovať takéto správanie, ale klamala by som ti, ak by som tvrdila, že ti toto nepomôže dosiahnuť, aby tvoj/a ex žiarlil/a.

3.) Randi s inými.

Toto je jasné. Ale opäť, nesmieš dať najavo, že to robíš naschvál. Nepíš len tak náhodne svojmu/svojej ex: “Hej! Práve som s niekým na rande. Je vážne dobrý/á.” Toto nebude fungovať a bude to vyzerať, že sa veľmi snažíš. Namiesto toho to rob nenápadne. Choď na kávu s vaším spoločným kamarátom/kamarátkou a povedz mu/jej o tvojej novej známosti. Garantujem ti, že ak budeš hrať so správnymi kartami, tvoj/a ex sa o tom dozvie a začne skutočne žiarliť.

Poznámka: Tento tip môžeš použiť spolu s tipom číslo 2 čím vytvoríš extrémnu žiarlivosť.

4.) Zariaď, aby ťa tvoj/a ex videla na verejnosti!

Ok, nehovorím o prenasledovaní. Poďme si to ujasniť. Ak chceš, aby o tebe všetci vedeli, musíš využiť priateľov, ktorých máš spoločných s tvojím/tvojou ex.

Zúčastňuj sa párty, na ktorých budú vaši spoloční známi. Hoci sa ti veľmi nechce chodiť do spoločnosti (záleží od toho ako veľmi ťa rozchod ranil), zatni zuby a choď sa zabaviť. Dosiahneš dve veci: tvoj/a ex bude žiarliť a zabavíš sa!