Ako zviesť (a získať tak späť) bývalého partnera?

od | mar 8, 2017 | Ako získať späť EX | 2 komentáre

Zvádzanie je celkom zábavná téma.

Ak sa chceš naučiť umeniu zvádzania, tak by si si mal/a prečítať tento článok veľmi pozorne, pretože ti v ňom prezradím tajomstvo zvádzania, ktoré väčšina ľudí neobjaví počas celéjo svojho života!

Zo zvádzania sa v skutočnosti stale exaktná veda a existujú určité techniky, ktoré fungujú takmer na každého. Pamätáš sa, o čom sme sa bavili v článku Ako dosiahnuť, aby sa môj/moja ex do mňa zamiloval/a? Zvádzanie a láska majú veľa spoločných čŕt. Existuje niekoľko univerzálnych vlastností, vďaka ktorým sú muži a ženy príťažlivejší pre opačné pohlavie.

Viem, viem… pravdepodobne si myslíš, že tvoj vkus na opačné pohlavie je niečím“jedinečný”, ale môžem ti garantovať úplne jedinečný nie je. Malý príklad…

Ale ešte než sa k tomu dostanem…

Mnohí z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať späť ex krok za krokom.

Problém však je, že získať späť bývalého partnera nie je jednoduché.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné.

Môj úplný návod, ako získať späť Váš stratený vzťah obsahujúci úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu „ako získať späť ex“, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudete pripravení) nájdete, ak kliknete na odkaz nižšie:

 

Zamysli sa nad mužom ako je Marilyn Manson. Väčšina ľudí, ktorí čítajú tento blog, si bude myslieť, že je to pekne nechutná stvorenie, však? Dokonca by sme mohli povedať, že je blázon, avšak, niet pochýb o tom, že vedie bohatý sexuálny život. Má viac sexu ako 99,99% mužov na celom svete. Nie je to vtip! Manson v jednom interview naozaj priznal, že má sex s viac ako 6 ženami denne. Je to vcelku znepokojujúce (alebo úplne skvelé, záleží od toho ako sa na vec pozeráš)

Ja si však myslím, že napriek tomu ako nechutne vyzerá je veľmi atraktívny. Poprvé, je bohatý a bohatstvo znamená vplyv – ženy majú slabosť na vplyvných mužov. Po druhé, je vo forme. Nemá síce postavu ako Brad Pitt, ale nie je ani obézny. Po tretie, je jedinečný a je to muž, ktorý robí, čo chce, kedy chce a toto je pre ženy taktiež silným afrodiziakom. Po štvrté, je talentovaný (minimálne podľa niektorých ľudí) a toto je ďalšia univerzálna atraktívna vlastnosť.

A takto by sme mohli pokračovať….

Takže, ak sa chceš naučiť ako zviesť svojho/svoju ex…

…musíš sa naučiť a zvládnuť proces zvádzania. Je to niečo, čo môžeš úplne kontrolovať a ja ti v tomto článku ukážem zbrane potrebné k úspechu.

Ok, tip číslo 1..

Musíš kontaktovať svojho/svoju ex a dohodnúť si stretnutie na odľahlom mieste.

Musí to byť intímne, ako napríklad prechádzka ale posedenie v peknej, tichej kaviarničke. Nejaké miesto, ktoré vás oboch spojí. Povedz mu/jej, že sa ho/jej potrebuješ na niečo spýtať (napríklad, ak má dobrý vkus, povedz, že uvažuješ o prerábaní kúpeľne a zaujíma ťa jeho/jej názor). Ak budeš mať dobrý dôvod, určite sa s tebou stretne.

Pokiaľ chceš zviesť svojho/svoju ex, musíš sa perfektne obliecť!

Ubezpeč sa, že dobre vyzeráš. Ubezpeč sa, že dobre voniaš. Vyhraď si viac času na tvoj styling… ale kľúčom je toto. Nakupoval/a si niekedy so svojím/svojou ex? Kúpil/a si si v ten deň niečo? Obleč si to. Alebo, ešte lepšie, obleč si oblečenie, o ktorom vieš, že pre tvojho/tvoju ex niečo znamnená. Možno ste spolu strávili romantickú noc na pláži – obleč si to, čo si mal/a vtedy. Hlavne sa ubezpeč, že máš na sebe niečo, čo vyvolá u tvojho/tvojej ex hlbokú emocionálnu odozvu. Ja to volám Fotografické zvádzanie a je to jedna z mojich najsilnejších techník.

Hovor o tom ako super si mal/a a ako dobre sa máš teraz.

Nechvál sa. Ak nevieš ako to urobiť bez toho, aby si vyzeral/a ako idiot, ktorý to iba predstiera, kašli na to. Ale ak chceš tvojmu/tvojej ex dať najavo, že tvoj život je úplne super, môžeš povedať niečo takéto…

“Mám sa super! Ale mám strašne veľa práce… Práve ma povýšili a som fakt vyťažený/á.”

alebo…

“V poslednej dobe som veľa cestoval/a! Naposledy som bol/a v júli v Amsterdame. Je to fakt jedno z najlepších miest, kde som bol/a! Bol/a si aj ty niekde v poslednej dobe?”

Vidíš, čo mám na mysli? Jemne a nepriamo hovoríš, že tvoj život je úžasný.

Ak chceš naozaj zviesť svojho/svoju ex, musíš sa ho/jej dotknúť!

Toto je jeden z dôležitých, ak nie najdôležitejší, aspekt zvádzania! Áno, dotyk je základom zvádzania. Niekorí z vás možno poznajú niečo ako “kinestetická príťažlivosť,” alebo jednoducho “kine”. Nemôžeš mať sex bez toho, aby si sa druhej osoby dotkol/dotkla. Keď sa raz naučíš ako a kedy sa niekoho správne dotknúť, proces zvádzania tvojho/tvojej ex bude oveľa jednoduchší.

Ako sa vyspať so svojím/svojou ex

Ak chceš rýchlu jednorázovku so svojím/svojou ex, tak ma počúvaj…

Pravdepodobne robíš určité veci, kvôli ktorým sa od tvojho/tvojej ex vzďaluješ a pripadáš mu/jej menej atraktívny/a. Pamätaj, že ešte predtým ako začneš vôbec premýšľať o sexe s tvojím/tvojou ex, musíš sa preniesť cez váš rozchod! Keď sa ti to podarí, dostaneš ho/ju tak rýchlo, že nestihneš ani napočítať 1-2-3.

Nebude to ľahké… ale určite si choď za svojím.

Takže, prvá vec, musíš dosiahnuť, aby sa s tebou stretol/stretla (samozrejme, ak si s ním/ňou chceš len chatovať, potom by si mal/a čítať úplne iný článok).

Aby si toto dosiahol/la musíš ho/ju ustiť, že sa chces stretnúť z rozumného dôvodu. Ak ho/ju len tak pozveš von, bude sa mu/jej to zdať pozodrivé a zrejme odmietne. Avšak, ak povieš niečo takéto…

“Hej! Viem, že si fakt dobrý/á v interiérovom dizajne. Mám pár nových kusov nábytku, tak sa chcem spýtať či by si mohol/mohla dobehnúť a pomôcť mi.”

Ak bude mať dôvod, aby prišiel/prišla a ty urobíš všetko až po tento bod správne, je veľká šanca, že bude súhlasiť a príde.

Akonáhle sa ti podarí stretnúť sa s ním/ňou, ďalší krok bude veľmi jednoduchý. Musíš ho/ju zviesť (Znie to tak jednoducho, že?).

Je veľa známych techník, vďaka ktorým môžeš zviesť svojho/svoju ex. Poprvé, musíš flirtovať. Ale čo flirt vlastne znamená? Môže sa ti to zdať ako hlúpa otázka, ale veľa ľudí nemá ani šajnu o tom ako flirtovať. Ja ti teraz poviem to, čo väčšina žien a mužov nikdy nebude vedieť! Najprv si však pozri toto video o tom ako sa baviť s mužom/ženou:

Číslo 1 – tajomstvom flirtovania sú…

Dotyky! Áno, ale musíš sa tvojho/tvojej ex dotýkať vešmi špecifickým spôsobom.

Nemôžeš po ňom/nej len tak vyštartovať a chytať sa ho/jej všade. Musíš sa ho/jej dotýkať   v určitom čase.

Dotýkaj sa ho/jej, keď je šťastný/á. Ak sa smeje, dotkni sa ho/jej. Ak sa usmeje, dotkni sa ho/jej. Ak si myslíš, že je pozitívne naladený/á, dotkni sa ho/jej. Toto podmieni to, aby sa cítil/a dobre, keď sa ho/jej dotkneš.

Po druhé,..

povedz mu/jej ako dobre vyzerá. Táto osoba ťa kedysi priťahovala, tak jej daj vedieť, že je pre teba stále sexuálne príťažlivá. Tvoj/a ex sa bude cítiť v tvojej prítomnosti cítiť dobre, takže všetko, čo musíš urobiť je byť aj naďalej šarmantný/á.

Nezabudni na základ…

Dobre sa navoňaj. Pekne si uprav vlasy. Snaž sa, aby si vyzeral/a, čo najlepšie.

Pracoval/a si na sebe? Ukáž mu/jej to. Teraz je ten najlepší čas, aby si ex ukázal/a ako dobre vyzeráš. Ukáž, že si nebol/a lenivý/á a netrápil/a sa celý deň. Daj najavo, že tvoj život je bez neho/nej skvelý.

Ukáž mu, alebo jej, že sa o teba zaujíma viac mužov alebo žien a pozri si ako bude žiarliť.

Máš ešte šancu získať späť ex?

Vyplň 1 krátky online test a zisti to…